Результаты "7 Международного заплыва через р. Днепр 10км"


з/п

П.І.Б

Рік
народж.

Вікова
група

Час

Місто

Організація

10000м в/с жінки

1

Олена Романюк

1967

Ж-40

 

Одеса

 

10000м в/с чоловіки

1

Антон Вітолін

1987

М

2:09.20

Харків

 

2

Максим Климович

1997

М

2:28.50

Черкаси

Лавриненко П.М., Лисенко Н.М., Пащина О.С.

3

Богдан Галайчук

1967

М-40

2:29.31

Київ

Національний Військовий Клінічний Госпіталь

4

Олександр Обушенко

1992

М

2:35.46

Черкаси

 

5

Андрій Данилевич

1979

М-30

2:36.17

Київ

телеканал "Інтер"

6

Ігор Негребецький

1970

М-40

2:53.04

Полтава

 

7

Максим Яковенко

1983

М-30

2:55.10

Полтава

 

8

Ігор Стах

1982

М-30

2:56.36

Чернігів

 

9

Михайло Філімонов

1965

М-50

3:03.19

Черкаси

 

10

Томас Рєєз

1962

М-50

3:03.55

Німеччина, Хемниц

 

11

Дмитро Верютин

1972

М-40

3:24.59

Дніпропетровськ

 

12

Дмитро Кривенков 

1973

М-40

3:27.06

Черкаси

 

13

Михайло Синюта

1992

М

3:31.39

Черкаси

 

14

Антон Фатенко

1979

М-30

3:43.26

Харків

 

15

Олександр Ткалич

1962

М-50

3:44.01

Черкаси

 

16

Костянтин Чапюк

1983

М-30

3:56.26

Київ

 

17

Олександр Сенчук

1991

М

4:05.21

Львів

 

18

Юрій Іванов

1986

М

4:11.25

Київ

 

19

Роман Дерига

1974

М-40

4:39.36

Київ

TRIATMAN

20

Федір Дрепин

1984

М-30

4:41.22

Киев

triatman / aprion

21

Антон Наконечний

1987

М

4:53.12

Київ

«Глобус»

22

Дмитро Скидан

1981

М-30

5:49.29

Донецьк

 

Эстафетное плавание 3 х 3300м в/с мужчины


з/п

Прізвище, ім’я

Час етапу

Загальний час

Місто

Організація

1

Максименко Сергій,

Чалов Андрій,

Дерев’янко Ігор

0:59.41

0:59.41

Черкаси

Черкаси-1

0:54.17

1:54.58

0:52.52

2:47.50

2

Трофименко Матвій,

Чалов Микола,

Більда Андрій

1:10.00

1:10.00

 

Черкаси

 

«Солідарність»

0:49.05

1:59.05

1:07.09

3:06.14

3

Чеберяк Олексій,

Риффель Олена,

Кобрин Олексій

1:03.07

1:03.07

Черкаси

Черкаси-2

0:53.23

1:56.30

1:18.15

3:14.45

4

Декалюк Олег

Яременко Сергій

Озеран Сергій

1:18.00

1:18.00

Черкаси

ДСНС

1:36.00

2:54.00

1:22.58

4:16.58

п/к

Вялець Анатолій

Барков Олександр

Вялець Анатолій

1:11.39

1:11.39

Черкаси

Черкаси-3

1:14.53

2:26.32

1:24.00

3:50.32

Детские соревнования


з/п

П.І.Б

Рік
народж.

Час

Місто

Організація

П.І.Б. тренера

1000 в/с дівчата

1

Лук’яненко Полина

2003

14.15

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

2

Жовновата Ірина

2003

16.22

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

3

Бут Софія

2004

16.27

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

3

Сєрова Ганна

2003

16.27

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

5

Грипич Марія

2004

16.48

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

6

Ільницька Христина

2005

17.43

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

7

Лук`яненко Іванна

2005

18.35

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

8

Івасик Яна

2005

18.44

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

9

Йова Даша

2003

21.32

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

10

Павелко Яна

2002

22.51

Черкаси

ОК ДЮСШ ФСТ

Федорова С.Г.

11

Старкова Поліна

2002

24.43

Черкаси

ОК ДЮСШ ФСТ

Федорова С.Г.

1000 в/с хлопці

1

Білашенко Владислав

2002

14.34

Черкаси

КДЮСШ №2

Лавриненко П.М., Лисенко Н.М., Пащина О.С.

2

Ткалич Дмитро

2002

15.25

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

3

Галайчук Іван

2005

15.32

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

4

Власенко Володя

2003

15.43

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

5

Бабенко Степан

2005

16.19

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

6

Ульянов Артем

2003

16.25

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

7

Недождий Олексій

2002

16.26

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

8

Кошкодаров Ярослав

2002

16.38

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

9

Іванов Георгій

2002

17.13

Черкаси

 

Серветник О.В.

10

Трикоз Максим

2003

17.17

Черкаси

КДЮСШ №2

Лавриненко П.М., Лисенко Н.М., Пащина О.С.

11

Маслов Нікіта

2002

17.19

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

12

Рубан Максим

2002

17.36

Черкаси

 

Серветник О.В.

13

Ярошенко Богдан

2002

17.37

Черкаси

СК «Чемпіон»

М.Чалов

14

Заболотній Тарас

2004

17.52

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

15

Підберезка Артем

2004

17.55

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

16

Науменко Артур

2003

18.22

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

17

Старов Максим

2003

18.36

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

18

Акімов Артем

2003

18.40

Черкаси

 

Матвійчук Є.О.

19

Лисиця Олексій

2002

19.47

Черкаси

КДЮСШ №2

Лавриненко П.М., Лисенко Н.М., Пащина О.С.

20

Кривенко Артур

2002

19.53

Черкаси

ОК ДЮСШ ФСТ

Федорова С.Г.

21

Курінной Максим

2003

23.02

Черкаси

КДЮСШ №2

Лавриненко П.М., Лисенко Н.М., Пащина О.С.

22

Оношко В’ячеслав

2002

23.32

Черкаси

ОК ДЮСШ ФСТ

Федорова С.Г.

п/к

Галайчук Павло

1999

15.32

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

п/к

Галайчук Петро

1998

15.40

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

п/к

Єлісєєв Євген

2001

17.11

Черкаси

 

О.Жало

п/к

Гордієнко Олег

2001

19.23

Черкаси

КДЮСШ №2

Серветник О.В

 

Левцов Ростислав

2002

зійшов

Черкаси

КДЮСШ ЧМР

Ступак І.С.

400 в/с дівчата

1

Мережко Катерина

2004

7.04

Черкаси

КДЮСШ №2

Лавриненко П.М., Лисенко Н.М., Пащина О.С.

2

Мережко Анна

2004

8.00

Черкаси

КДЮСШ №2

Лавриненко П.М., Лисенко Н.М., Пащина О.С.

3

Кушнір Катерина

2004

8.02

Черкаси

 

Серветник О.В.

400 в/с хлопці

1

Озеран Кирил

2004

6.45

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

2

Грудинин Юрій

2005

7.12

Черкаси

Спартак

Лавриненко П.М., Лисенко Н.М., Пащина О.С.

3

Шарий Андрій

2004

7.21

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

4

Гезун Іван

2005

7.59

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

5

Шерстов Володимир

2005

8.04

Черкаси

ОК ДЮСШ ФСТ

Федорова С.Г.

6

Марченко Роман

2005

9.47

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

7

Кушліта Іван

2005

11.01

Черкаси

КДЮСШ №2

 

100 в/с дівчата

1

Лобанова Вікторія

2006

2.07

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

2

Дибченко Іванна

2007

2.36

Черкаси

 

Матвійчук Є.О.

100 в/с хлопці

1

Галайчук Андрій

2006

1.58.2

Бориспіль

ДЮСШ

С. Фесенко

2

Осадчий Володимир

2007

1.58.6

Черкаси

СК «Луч»

В.Кудрявцев

3

Долгополов Богдан

2007

2.00.0

Черкаси

ОК ДЮСШ ФСТ

Федорова С.Г.

4

Герасименко Максим

2006

2.43.0

Черкаси

 

Матвійчук Є.О.

п/к

Святун Юрій

2005

2.42.0

Черкаси

 

Великоцька М.Д.