Результаты "8 Международного заплыва через р. Днепр 10км"


п/п

Прізвище, ім"я

категорія

Країна

Клуб

Результат плавання

10000м в/с жінки

1

Марина Соколова

Ж 19-29

Україна Запоріжжя

СК «ТриСпорт»

2:10:42

2

Понявина Алла

Ж 30-39

Україна Київ

«Евро-Львов»

2:29:23

1

Ксенія Солдатова

Ж 30-39

Україна Київ

 

3:09:21

2

Світлана Софіянчук

Ж 30-39

Україна Полтава

"Скажені Карасі"

3:22:08

3

Тетяна Ліщинська

Ж 19-29

Україна Київ

CapitalTry

3:25:30

10000м в/с чоловіки

1

Петро Галайчук

М 14-29

Україна Київ

НВМКЦ "ГВКГ" ЗСУ МО

2:07:44

2

Богдан Галайчук

М 40-49

Україна Київ

НВМКЦ "ГВКГ" ЗСУ МО

2:12:34

3

Сергій Квіта

М 30-39

Україна Дніпропетровськ

Одиссей

2:14:24

4

Сергей Райков

М 40-49

Україна Дніпропетровськ

SAPIK-TEAM

2:21:04

5

Максим Мазур

М 30-39

Україна, Київ

SAPIK-TEAM

2:26:31

6

Олександр Обушенко

М 14-29

Україна Черкаси

 

2:28:49

7

Игорь Негребецкий

М 40-49

Україна Полтава

Скажені карасі

2:40:44

8

Павел Будаевский

М 14-29

Україна Київ

NoStars

2:42:43

9

Павло Лисенко

М 40-49

Білорусь Гоміль

 

2:47:16

10

Максим Герасимов

М 40-49

Україна Kiev

 

2:47:35

11

Максим Яковенко

М 30-39

Україна Полтава

Скажені Карасі

2:51:42

12

Вадим Новоселецький

М 30-39

Україна Київ

 

3:05:31

13

Михайло Гордін

М 50-59

Україна Харьків

mich4dive@gmail.com

3:07:38

14

Андрій Стеценко

М 14-29

Україна Київ

 

3:10:04

15

Антон Дирда

М 30-30

Україна Київ

KM Running Club

3:11:18

16

Максим Приходько

М 14-29

Україна Київ

ДинамоКиев

3:11:51

17

Віталій Мельничук

М 14-29

Україна Мукачево

SAPIK-TEAM

3:13:12

18

Антон Водополов

М 14-29

Україна Дніпропетровськ

 

3:17:37

19

Антон Розумовський

М 14-29

Україна Київ

Duck's Bastards

3:18:33

20

Дмитро Верютин

М 40-49

Україна Дніпропетровськ

 

3:18:43

21

Микола Богатир

М 30-39

Україна Переяслав

Корінь нації

3:20:53

22

Кирил Логвін

М 14-29

Україна Київ

Smart Group

3:23:40

23

Сергій Лехан

М 50-59

Україна Бориспіль

"Чубинские бобры"

3:34:07

24

Олександр Ткаліч

М 50-59

Україна Черкаси

 

3:37:06

25

Євгеній Патланюк

М 40-49

Україна Одеса

Одесская ОДА

3:38:14

26

Сергій Лисенко

М 30-39

Україна Черкаси

 

3:41:07

27

Леонід Тимченко

М 30-39

Україна Київ

RunBaseKyiv

3:43:58

28

Олег Литвинов

М 30-39

Україна Черкаси

 

3:45:19

29

Олександр Сенчук

М 14-29

Україна Львів

ЛНУ імені Івана Франка

3:45:43

30

Олександр Бондаренко

М 30-39

Україна Кіровоград

"Чубинские бобры"

3:50:36

31

Валентин Лехан

М 40-49

Україна Бориспіль

"Чубинские бобры"

3:56:19

32

Андрій Гусак

М 30-39

Україна Київ

 

3:56:51

33

В'ячеслав Цимбаленко

М 30-39

Україна Черкаси

СК "Тримікс"

3:57:17

34

Павло Козак

М 14-29

Україна Кіровоград

 

3:58:22

35

Олександр Неклеса

М 30-39

Україна Черкаси

 

4:18:36

36

Юрій Федоров

М 14-29

Україна Харків

 

4:44:51

37

Олексій Фелді

М 14-29

Україна Київ

 

DNS

38

Анатолий Курячий

М 30-39

Україна Дніпропетровськ

DneprRun

DNS

39

Корній Корніенко

М 30-39

Україна Київ

 

DNS

40

Томас Реез

М 50-59

Германія

 

DNS

Эстафетное плавание 3 х 3300м в/с


п/п

Прізвище, ім"я

категорія

Місто

Клуб

Результат етапу

Загальний результат

Черкаси1

Альгірдас Чаплікас

М14-29

Україна Черкаси

 

0:51:00

 

Сергій Максименко

М40-49

0:44:32

1:35:32

Ігор Дерев'янко

М40-49

1:01:06

2:36:38

Черкаси2

Олександр Рожков

М14-29

Україна Черкаси

 

0:57:49

 

Георгій Косов

М14-29

0:41:23

1:39:12

Дмитро Котіков

М14-29

1:00:35

2:39:47

Трое в лодці

Світлана Софіянчук

Ж30-39

 

 

1:07:02

 

Тетяна Федан

Ж40-49

 

 

0:43:58

1:51:00

Олександр Недоруба

М14-29

 

 

1:18:06

3:09:06

4

Іван Бут

М14 - 17

Украина Черкассы

triatlet15@gmail.com

1:04:09

 

Ігорь Михайловський

М30 - 39

Украина Киев

 

0:53:29

1:57:38

Віталій Клюско

М18 - 29

 

1:13:01

3:10:39

ДСНС

Микола Чаун

 

Украина Черкаси

 

1:18:53

 

Сергій Озеран

 

 

0:55:30

2:14:23

Ігор Щибиволок

 

Украина Черкаси-Запоріжжя

 

0:57:15

3:11:38

DRYSH TEAM

Андрій Васильєв

М40 - 49

Украина Киев

 

1:06:33

 

Роман Горбань

М30 - 39

SAPIK-TEAM

1:00:35

2:07:08

Іван Яровий

М40 - 49

KMRC

1:10:30

3:17:38

Тримікс

Микита Лисенок

М10-14

Черкаси

 

1:18:34

 

Ельдар Левчук

М10-14

 

1:06:24

2:24:58

Микола Чалов

М30-39

 

0:53:22

3:18:20

TKG

Поліна Самсонова

 

Киев

 

1:22:13

 

Павло Якименко

 

 

1:04:37

2:26:50

Олександр Барков

 

 

1:10:15

3:37:05

9

 

 

 

 

1:31:10

 

Микола Радлінський

М30 - 39

Ukraine Полтава

Gryshyna club

1:08:07

2:39:17

Сергій Болдаев

 

 

 

1:17:24

3:56:41

10

Анна Ястремская

Ж18 - 29

Україна Київ

Top Runners

1:33:53

 

Олена Казьміна

Ж30 - 39

Орнамент України

1:09:58

2:43:51

Віталій Шпильчин

М30 - 39

TopRunners

1:30:13

4:14:04

11

Ганна Почтаренко

Ж30 - 39

Україна Київ

FreeSwim

1:31:16

 

Яна Дзюбенко

Ж30 -39

1:32:57

3:04:13

Юлія Почтаренко

Ж18 - 29

1:44:24

4:48:37